دسته بندیها

شرایط بازاریابی

 در مورد لینک های بازاریابی:


*پس از ثبت نام و ورود به سیستم، مرچنت کد بازاریابی اختصاصی  به شما نشان داده خواهد شد.مانند  53b720555576a
*این مرچنت کد فقط برای شخص بازار یاب می باشد و چنانچه دقت نمایید این مرچنت کد در انتهای تمامی لینک محصولاتی که شما جهت بازار یابی انتخاب می کنید قابل رویت می باشد و تمام خریدارانی که از طرف بازاریاب به این سایت رجوع می کنند با همین مرچنت کد اختصاصی بازاریاب قابل شناسایی است که کلیه خریدهای خود را انجام میدهد .
*شما جهت انتخاب هر کالا باید به طور دقیق نام محصول مورد نظر خود را در کادر مربوطه وارد نمایید که با درج حروف اول و یا دوم نام کالا یا کالاهای مشابه به شما نمایش داده خواهد شد که با کلیک وانتخاب آن کالا لینک اختصاصی برای شما آشکار می گردد که شما میتوانید لینک مربوطه را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و چنانچه سایت یا وبلاگ ندارید برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایتهای پربازدید تبلیغ کنید. بدیهی است مشتریانی که توسط لینکهای بازاریابی شما به این سایت وارد شده و محصول یا محصولاتی را خریداری نمایند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد. شما می توانید به انتخاب خودتان یک یا چند محصول را بازاریابی کنید (هر تعداد که مایلید). شما قادرید در هر زمان محصولات جدیدی را از صفحه بازاریابی این سایت برای بازاریابی انتخاب نمایید.
مثلا لینک بازاریابی زیر را در نظر بگیرید


http://www.slmming.ir/shop/item/68?tracking=53b720555576a

این لینک بیانگر آن است که محصولی بامرچنت کد 53b720555576a توسط یک بازاریاب با نام کاربری Alireza بازاریابی می شود. فرض کنید پورسانت این محصول 5% وقیمت آن 100 هزار تومان باشد، Alireza این لینک را در اینترنت تبلیغ می کند چنانچه یک مشتری بر این لینک کلیک نماید و وارد بخش خرید آن محصول شود و در نهایت محصول را خرید نماید 5 درصد قیمت آن محصول، یعنی 5 هزار تومان به حساب Alireza در سایت اسلیمینگ ایران وپنل بازاریابی وی افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم Alireza به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و درصورت خرید آن محصول، پورسانت آن به Alireza تعلق می گیرد.
نکته: هر بازاریاب می تواند چندین لینک بازاریابی داشته باشد. اینکه شما برای چه محصولاتی بازاریابی کنید به عهده خود شماست و قدرت انتخاب دارید. باید بررسی کنید برای چه محصولاتی بهتر می توانید بازاریابی کنید.
اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با درج لینکهای بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش محصولات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.


شرایط و مقررات بخش بازاریابی:
1: لطفا در بخش بازاریابی (کسب درآمد) تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.
2: عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سایت به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه می باشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل عدم آشنایی به قوانین از تایید آن سر باز زند.
3: بازاریاب باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جداپرهیز نماید.
4: بازاریاب نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.
5: در هیچکدام از سایتهای بازاریاب نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف ونظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.
6: بازاریاب باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.
7: بازاریاب نباید برخلاف قوانین جرائم رایانه ای و ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی به فعالیت بپردازد و درصورتی که خلافی را مرتکب شودهیچ شکایتی متوجه مدیر سایت رداکتیل پارس نخواهد شد
8: اعضایی که بیش از 3 ماه پیاپی به سیستم سایت وارد نشوند و هیچ درآمدی هم کسب نکرده باشند حذف خواهند شد.
9: هر بازاریاب پس از ثبت نام 5 روز فرصت دارد تا با ورود به ایمیل خود و دریافت رمز محرمانه، حساب خود را به صورت کاملا رایگان فعال کند.
10: هر بازاریاب باید مشخصات خود ازجمله نام و نام خانوادگی و شماره تماس -مشخصات حساب بانکی درخواستی جهت واریز پورسانت را صحیح ثبت نماید در غیر این صورت پورسانت به حساب بانکی وی واریز نخواهد شد.
11: بازارياب نبايد هنگام تبليغ محصولات به هر نحوي شماره تماس مدير سايت را ثبت نمايد در غير اين صورت پنل كاربري ايشان مسدود خواهدشد. دليل اين امر اين است كه كار بازاریاب فقط تبليغات محصولات ديگران است و هيچ اطلاعي از نوع محصول و توضيحات بيشتر در مورد محصولات ندارد.
 لطفا ابتدا توسط فرم بازاریاب در سایت ثبت نام کنید.پنل بازاریابی شما پس از بررسی و تائید مدیر سایت پس از24فعال می گرددو شما می توانید از طریق ایمیل و رمز ثبت نموده وارد پنل اختصاصی خود گرددید و فعالیت خود را آغاز نمایید .


نکات مهم ثبت نام:
1. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ایمیل، دقت كنيد. زیرا آدرس ایمیل وسیله ارتباط ما با شماست.
2. شماره حساب باید به نام خودتان باشد.وحساب مربوط به بانک ملی - بانک ملت و بانک پاسارگاد باشد.
3. پس از ثبت نام، تغییر نام و نام خانوادگی و تغییر تاریخ تولد هرگز امکان پذیر نخواهد بود. پس در صحیح وارد کردن آنها دقت کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای کانون محصولات تناسب اندام ایران محفوظ است
طراح سایت: وب نکارکیانا| توزیع کننده رسمی محصولات بهداشتی تناسب اندام از: اسلیمینگ ورلد لندن