دسته بندیها

کاهش وزن ایرابل

داستان کاهش وزن ایرابل کندی

 

"به من گفت" نه "به جراحی های کاهش وزن و 130 پوند از دست داده" *

ایزابل کندی شوکه شده بود وقتی پزشکان او هشدار داد که اگر او وزن از دست دادن نیست، او می باید برای جراحی های کاهش وزن در نظر گرفته شود. حالا 134 پوند * سبک تر، ایزابل است آغوش جدید، شیوه زندگی سالم را به عنوان او به کالج می رود.

"نشستن در مطب دکتر، من به آن چه از شنیدن تخریب شده بود: دکتر من توضیح داد که اگر من از دست دادن وزن به طور طبیعی، من ممکن است تحت عمل جراحی بای پس معده به منظور کاهش حجم معده ام. در همان زمان، دکتر نیز به من با یک شکل از بیماری های کبدی، که توسط وزن من بیش از 280 پوند بدتر شد تشخیص داده میشود.

"من می خواهم با وزن من تمام زندگی من تلاش. در تنها چهار ساله، مادر من بزرگ شد در مورد اندازه من نگران و دکتر خانوادگی مشورت شود. من به مواد غذایی مانند شکلات، چیپس و آب نبات برای راحتی تبدیل شده است، و در دبیرستان، من در بیش از 100 پوند است.

"مهم نیست که چه مشاوره رژیم غذایی ما توسط پزشکان و یا متخصصین تغذیه داده شد، هیچ چیز به نظر می رسید به کار-من نمی تواند با احساس محروم شدن رسیدگی کند. من سعی کردم شمارش کالری، اما من شد خیلی بر روی اعداد متمرکز و آن را در زمان دور لذت بردن از پخت و پز و غذا خوردن.

"من در مورد چگونه وزن من بود به بر سلامت من در آینده نگران شده بودم، و امکان جراحی های کاهش وزن از خواب بیدار کردن من پاسخ بود. من نمی خواهم به انجام چنین عملیات تغییر زندگی خیلی جوان است.

پر کردن و از دست دادن وزن

"مادر من به تازگی به حال لاغری جهانی با یک دوست پیوست و بعد از دیدن تنوع شگفت انگیز از غذاهای او بدون شمارش هر چیزی خوردن شد، و گروه حمایت او تا به حال به تکیه بر روی برای الهام و پشتیبانی، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنید، بیش از حد. در حالی که رژیم غذایی قبلی سمت چپ من احساس محروم، برنامه غذایی سالم برای کاهش وزن جهان، به نام غذا بهینه سازی، من را تشویق به پر کردن بشقاب من با تعداد زیادی از مواد غذایی رضایت بخش، که من نمی توانستم باور!

"روز من با تخم مرغ آب پز، گوجه فرنگی، و قارچ با نان تست گندم کامل شروع می شوند. برای ناهار من یک سیب زمینی پخته و سالاد بزرگ با ماهی تن است. برای شام خانواده، ما هنوز هم می تواند مورد علاقه ما، مانند لذت بردن از اسپاگتی و سس گوشت ، BBQ کشیده گوشت خوک و یا جوجه کباب با سیب زمینی و سبزیجات، بدون نیاز به وعده های غذایی جداگانه برای هر فرد. برای اولین بار من احساس کامل و راضی بعد از غذا که من به طور طبیعی گاهی رفتار، هر چند کمتر من عاشق این واقعیت که من هنوز هم می تواند یک نوار شکلات سرگرم کننده اندازه و یا بستنی لذت ببرید اگر من می خواستم.

"یخچال من همیشه با میوه های تازه و سبزیجات پر شده بود، زمانی که زندگی کردم جنون، پس از آن بود بسیار ساده تر برای رسیدن به در و چیزی سالم را انتخاب نمایید. من هرگز احساس می کنید گیر که آن را به غذا خوردن بیرون آمد، هم-که آیا من برای سیب زمینی پخته به جای سیب زمینی سرخ کرده پرسید: یا چربی از یک استیک بدون چربی کمرنگ، همیشه یک انتخاب سالم ساخته شود وجود دارد.

با تکیه بر پشتیبانی لاغری جهانی

"حمایت و عشق است که من از همه در لاغری جهانی دریافت کرده اند به سفر من بسیار مهم بوده است. من در هر هفته وزن و حضور در گروه های لاغری هفتگی من. من پشتیبانی گروه بسیار مهم است. در حال قادر به بحث در مورد و به اشتراک گذاری ایده های دستور غذا با سایر افرادی که در وضعیت مشابه می باشد که شما کمک می کند تا هیجان انگیز سفر، و در زمان که شما ممکن است پیدا کردن ماندن در مسیر دشوار است، همیشه کسی وجود دارد برای کمک به بلند کردن روح خود وجود دارد.

"بزرگترین چیزی که برای من برای غلبه بر غذا خوردن احساسی، که به معنای پیدا کردن راه های دیگر مقابله بود. حال حاضر، من پیدا رفتن برای پیاده روی طولانی با سگ من ملی و یا اجرا بعد از مدرسه یک راه عالی برای استراحت پس از یک روز پر تنش است. این دیوانه چون من به وحشت هر نوع فعالیت، من می خواهم نگران حال خودم را نگاه کرد و به سرعت از آنجا خارج از نفس و در حال حاضر من آن را دوست دارم!

رفتن به کالج، اعتماد به نفس و سالم

"من به دانشگاه در این پاییز هستم، و من صادقانه احساس که اگر من تا به حال وزن از دست داده است، من می خواهم که حتی از رفتن به دلیل من در خودم به اندازه کافی بر این باور نیست فکر نمی کند. من استفاده می شود به احساس خود آگاه در مورد صحبت کردن با مردم چون فکر می کردم آنها مخفیانه می خواهم به من برای این که دلیل بزرگ قضاوت خواهند کرد. در حال حاضر من احساس پر از اعتماد به نفس و مشتاق به ملاقات دوستان جدید در دانشگاه.

"از آنجا که از دست دادن وزن، من بیماری کبد من معکوس کرده اند و از مرخص شده بیمارستان آن چنین احساس شگفت انگیزی است و پزشکان من خوشحال هستند. من دوست دارم به سعی و رسیدن به دیگر افراد جوان که در حال مبارزه با آنها وزن من به یاد داشته باشید که در آن محل و اندازه تنها هستم. آن را ندارد به مانند آن را احساس کنید، هر چند وجود دارد کل یک جامعه از مردم در انتظار به حمایت از شما در هر مرحله از راه است. "

متن سلب مسئولیت

این اطلاعات به منظور ارائه دانش عمومی و نباید مورد استفاده قرار گیرد به جای دیدار با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. شما باید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از شروع، و یا تغییر، هر برنامه کاهش وزن مشورت کنید. برنامه های آنلاین لاغری جهان در دسترس اعضای بیش از 18 در ایالات متحده آمریکا است.

* کاهش وزن شما با توجه به شرایط فردی خود و چقدر شما به از دست دادن متفاوت خواهد بود.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای کانون محصولات تناسب اندام ایران محفوظ است
طراح سایت: وب نکارکیانا| توزیع کننده رسمی محصولات بهداشتی تناسب اندام از: اسلیمینگ ورلد لندن